RN732BTTD7962C50
MFR.Part #
RN732BTTD7962C50
JLCPCB Part #
C3981180
Description
-55℃~+155℃ 125mW 79.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS