RN732BTTD7962B25
MFR.Part #
RN732BTTD7962B25
JLCPCB Part #
C4115389
Description
-55℃~+155℃ 125mW 79.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS