RN732BTTD7961F25
MFR.Part #
RN732BTTD7961F25
JLCPCB Part #
C4106009
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.96kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS