RN732BTTD7961C50
MFR.Part #
RN732BTTD7961C50
JLCPCB Part #
C4018410
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.96kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS