RN732BTTD7960B10
MFR.Part #
RN732BTTD7960B10
JLCPCB Part #
C4117223
Description
-55℃~+155℃ 125mW 796Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS