RN732BTTD78R7D100
MFR.Part #
RN732BTTD78R7D100
JLCPCB Part #
C3947467
Description
-55℃~+155℃ 125mW 78.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS