RN732BTTD78R7C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD78R7C25
JLCPCB Part #
C4032620
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 78.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS