RN732BTTD7872F50
MFR.Part #
RN732BTTD7872F50
JLCPCB Part #
C3914153
Description
-55℃~+155℃ 125mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS