RN732BTTD7871D100
MFR.Part #
RN732BTTD7871D100
JLCPCB Part #
C3984431
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS