RN732BTTD7871D10
MFR.Part #
RN732BTTD7871D10
JLCPCB Part #
C4067745
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS