RN732BTTD7870D10
MFR.Part #
RN732BTTD7870D10
JLCPCB Part #
C4072988
Description
-55℃~+155℃ 125mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS