RN732BTTD77R7B50
MFR.Part #
RN732BTTD77R7B50
JLCPCB Part #
C4234268
Description
-55℃~+155℃ 125mW 77.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS