RN732BTTD7772F25
MFR.Part #
RN732BTTD7772F25
JLCPCB Part #
C5863779
Description
-55℃~+155℃ 125mW 77.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS