RN732BTTD7772D100
MFR.Part #
RN732BTTD7772D100
JLCPCB Part #
C4173343
Description
-55℃~+155℃ 125mW 77.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS