RN732BTTD7771F25
MFR.Part #
RN732BTTD7771F25
JLCPCB Part #
C4357494
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.77kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS