RN732BTTD7770F10
MFR.Part #
RN732BTTD7770F10
JLCPCB Part #
C4124954
Description
-55℃~+155℃ 125mW 777Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS