RN732BTTD7770D50
MFR.Part #
RN732BTTD7770D50
JLCPCB Part #
C3994389
Description
-55℃~+155℃ 125mW 777Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS