RN732BTTD7770B25
MFR.Part #
RN732BTTD7770B25
JLCPCB Part #
C4246393
Description
-55℃~+155℃ 125mW 777Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS