RN732BTTD7683D50
MFR.Part #
RN732BTTD7683D50
JLCPCB Part #
C3990905
Description
-55℃~+155℃ 125mW 768kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS