RN732BTTD7683D100
MFR.Part #
RN732BTTD7683D100
JLCPCB Part #
C4220411
Description
-55℃~+155℃ 125mW 768kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS