RN732BTTD7682F25
MFR.Part #
RN732BTTD7682F25
JLCPCB Part #
C3918853
Description
-55℃~+155℃ 125mW 76.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS