RN732BTTD7681C50
MFR.Part #
RN732BTTD7681C50
JLCPCB Part #
C4278248
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS