RN732BTTD7681A10
MFR.Part #
RN732BTTD7681A10
JLCPCB Part #
C4195336
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS