RN732BTTD7680B50
MFR.Part #
RN732BTTD7680B50
JLCPCB Part #
C4125608
Description
-55℃~+155℃ 125mW 768Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS