RN732BTTD7591F25
MFR.Part #
RN732BTTD7591F25
JLCPCB Part #
C3951910
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.59kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS