RN732BTTD7590B50
MFR.Part #
RN732BTTD7590B50
JLCPCB Part #
C4339658
Description
-55℃~+155℃ 125mW 759Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS