RN732BTTD7503D50
MFR.Part #
RN732BTTD7503D50
JLCPCB Part #
C4073778
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS