RN732BTTD7501B10
MFR.Part #
RN732BTTD7501B10
JLCPCB Part #
C4081915
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS