RN732BTTD7500F25
MFR.Part #
RN732BTTD7500F25
JLCPCB Part #
C4237753
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS