RN732BTTD74R1F50
MFR.Part #
RN732BTTD74R1F50
JLCPCB Part #
C4059397
Description
-55℃~+155℃ 125mW 74.1Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS