RN732BTTD74R1C50
MFR.Part #
RN732BTTD74R1C50
JLCPCB Part #
C3979686
Description
-55℃~+155℃ 125mW 74.1Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS