RN732BTTD7412F50
MFR.Part #
RN732BTTD7412F50
JLCPCB Part #
C3935071
Description
-55℃~+155℃ 125mW 74.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS