RN732BTTD7411F50
MFR.Part #
RN732BTTD7411F50
JLCPCB Part #
C4209900
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.41kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS