RN732BTTD7411F100
MFR.Part #
RN732BTTD7411F100
JLCPCB Part #
C4186624
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.41kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS