RN732BTTD7411A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD7411A10
JLCPCB Part #
C4303343
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.41kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS