RN732BTTD7410F25
MFR.Part #
RN732BTTD7410F25
JLCPCB Part #
C4226020
Description
-55℃~+155℃ 125mW 741Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS