RN732BTTD7410C10
MFR.Part #
RN732BTTD7410C10
JLCPCB Part #
C3941997
Description
-55℃~+155℃ 125mW 741Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS