RN732BTTD7410B50
MFR.Part #
RN732BTTD7410B50
JLCPCB Part #
C3929095
Description
-55℃~+155℃ 125mW 741Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS