RN732BTTD7322D10
MFR.Part #
RN732BTTD7322D10
JLCPCB Part #
C3983451
Description
-55℃~+155℃ 125mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS