RN732BTTD7322B25
MFR.Part #
RN732BTTD7322B25
JLCPCB Part #
C4198327
Description
-55℃~+155℃ 125mW 73.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS