RN732BTTD7321D100
MFR.Part #
RN732BTTD7321D100
JLCPCB Part #
C4315722
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS