RN732BTTD7320F10
MFR.Part #
RN732BTTD7320F10
JLCPCB Part #
C4311995
Description
-55℃~+155℃ 125mW 732Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS