RN732BTTD72R3F50
MFR.Part #
RN732BTTD72R3F50
JLCPCB Part #
C4146339
Description
-55℃~+155℃ 125mW 72.3Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS