RN732BTTD7231F50
MFR.Part #
RN732BTTD7231F50
JLCPCB Part #
C4300217
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.23kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS