RN732BTTD7231F100
MFR.Part #
RN732BTTD7231F100
JLCPCB Part #
C4146283
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.23kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS