RN732BTTD7231F10
MFR.Part #
RN732BTTD7231F10
JLCPCB Part #
C3954272
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.23kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS