RN732BTTD7231A10
MFR.Part #
RN732BTTD7231A10
JLCPCB Part #
C4203871
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.23kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS