RN732BTTD7153D100
MFR.Part #
RN732BTTD7153D100
JLCPCB Part #
C4055090
Description
-55℃~+155℃ 125mW 715kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS