RN732BTTD7153B50
MFR.Part #
RN732BTTD7153B50
JLCPCB Part #
C5732937
Description
-55℃~+155℃ 125mW 715kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS