RN732BTTD7152F25
MFR.Part #
RN732BTTD7152F25
JLCPCB Part #
C4289992
Description
-55℃~+155℃ 125mW 71.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS